Wesołych Świąt! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy zdrowia, radości i spokoju w otoczeniu najbliższych – życzą Dyrekcja Szkół Beaty Mydłowskiej oraz nauczyciele Nawigacja wpisuPoprzedni wpis: Wigilia 2019Następny wpis: Egzaminy zawodowe – dzień pierwszy