Wycieczka do ZOO klasy 1 Liceum 19 maja klasa 1 Liceum wybrała się na wycieczkę do ZOO, której głównym celem było poznanie Królestwa Zwierząt. Nawigacja wpisuPoprzedni wpis: ZOONastępny wpis: Dni wolne od zajęć lekcyjnych